Текущее время: 21 окт 2019 13:21

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 62 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Помогите спасти Гаврилюка Максима - ОЛЛ, рецидив
Новое сообщениеДобавлено: 07 апр 2016 10:55 
Эксперт
Эксперт

Благодарил (а): 591 раз.

Пункты репутации: 526
АвторитетАвторитетАвторитетАвторитетАвторитетАвторитет
Благодійність - це не означає, що потрібно розірвати на собі останню сорочку, присвятити весь свій час проблемам чужих людей, це означає - що треба бути трішки добрішим і перестати бути байдужим до чужої біди, допомагати в міру сил і за велінням серця! Просто допомагайте, у міру сил, скільки не шкода - і все. І на душі відразу тепло і приємно!

ИзображениеИзображение

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 07 апр 2016 11:22 
Эксперт
Эксперт

Написано зі слів Максимка:
"Я сильний. Я вважаю, що я дуже сильний і терплячий! Але коли мама плаче, я перестаю так вважати((. Ми обіймемося, мама заспокоїться, і я знову сильний..."

ИзображениеИзображение

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 07 апр 2016 11:26 
Эксперт
Эксперт

Цитата:
Дорогі наші учасники, благодійники, друзі, вся наша велика родино! Страшна хвороба Максима об'єднала багато людей з різних країн: Україна, Росія, Польща, Італія, Швейцарія, Німеччина, Іспанія, Білорусія; людей різних професій, різних віросповідань, різних поглядів на життя. Ми дякуємо всім і кожному за кожне добре слово, за кожну добру справу, за кожну переказану гривню, за кожну молитву, репост чи лайк, за кожного приєднаного учасника. На жаль час працює не на нас. Максим зараз вдома але похвалитись нічим, йому стає гірше, запаморочення, страшні болі в ногах та спині, нічого не їсть, постійно плаче і просить, щоб не везли у лікарню, бо він більше не витримає. Я не можу навіть впросити сфотографуватись в домашніх умовах, щоб хоч чимось порадувати наших вболівальників.... так, так це дорогі мої страшна гра на виживання, і результат її - життя єдиного сина .. та й напевно моє.....Моє материнське серце розривається на дрібні шматочки, душа кричить від болю і я не в силах щось змінити. Я падаю на коліна перед іконами і перед Вами, дорогі мої, допоможіть врятувати моє дитя, всю мою суть, мої надію, мою опору і моє життя. Загляньте в його оченята і ви там побачите невимовний біль, тугу і запитання - Я Ж НЕ ПОМРУ?.....Що відповісти, у кого запитати, де знайти ті мільйони, як ще молитись і просити, Господи, почуй мене і Ви, золоті мої - допоможіть. З щирою мольбою та словами вдячності ваша Леся - жінка, яка не пам'ятає своїх батьків( вони померли коли мені було 4 роки) яка мала не казисту долю, пройшла інтернат для сиріт але стала щасливою при народженні найщирішого, найдобрішого синочка на землі і тепер може його втратити. ЛЮДИ ВРЯТУЙТЕ МОЄ ДИТЯ!

Реквізити для допомоги:

В гривнах:
Карта ПриватБанк гривня 4731 2171 1416 1019 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта Ощадбанк 5167 4900 4673 4464 Гаврилюк Леся Миколаївна

В валюте
Billing address of the bank: PrivatBank, 50, Naberezhnaya Pobedy str., Dnepropetrovsk, Ukraine, 49094.
в доларах США (USD):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 4731217112444458
BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080
IBAN: UA303052990004731217112444458
в євро (EUR):
ACCOUNT: 5168742022625960
INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany SWIFT CODE: COBADEFF CORRESPONDENT ACCOUNT: 400886700401
IBAN: UA983052990005168742022625960
в рублях (RUB):
ACCOUNT: 5168742024021382
BANK OF BENEFICIARY: ПАО КБ «ПРИВАТБАНК», ДНЕПРОПЕТРОВСК, УКРАИНА
INTERMEDIARY BANK: PRIVATBANK AS Riga, Latvia
CORRESPONDENT ACCOUNT: LV38PRTT0163000002500
SWIFT-КОД БАНКА-ПОСРЕДНИКА: TJSCRUMM
БИК БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: 044525388
ИНН: 7709129705
КПП: 775001001
БАНК-ПОСРЕДНИК: ПАО «Транскапиталбанк», Москва, Россия
НОМЕР СЧЕТА БАНКА-ПОСРЕДНИКА В ГУ БАНКА РОССИИ ПО ЦФО: 30101810800000000388
SWIFT-КОД БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: PRTTLV22
СЧЕТ БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА В БАНКЕ-ПОСРЕДНИКЕ: 30111810500000000041

Группы допомоги:
ВК http://vk.com/maksMustLive ,
ФБ https://www.facebook.com/groups/maksMustLive/ ,
ОК http://ok.ru/group/52995084189871
Відеоролик про Максима на рівненському ТБ https://youtu.be/rQGR9ko61pM

ИзображениеИзображение

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 07 апр 2016 11:27 
Эксперт
Эксперт

Цитата:
Часто ми чуємо, як люди шкодують матерів тяжкохворих діток. Насправді, кажучи "Бідна мама", ви навіть не уявляєте собі того болю, який живе в її серці. Кожен день засинати і прокидатися з думкою, що дитина дуже серйозно хвора, що її здоров'я, її ЖИТТЯ коштує великих грошей, яких просто НЕМАЄ! Кожен день, дивлячись на своє дитя, на його муки, серце матері розривається і горло стискають ледь стримувані ридання. Але зціпивши зуби і сховавши в посмішку всі сльози, вона продовжує боротьбу за майбутнє! Ви в змозі хоч трохи полегшити біль материнського серця. Просто не пройдіть повз! МИ БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ДОПОМОГУ!

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 07 апр 2016 11:31 
Эксперт
Эксперт

На світі горя так багато, моє здається понад все.
І серце болісно так б'ється, і душу жаль нещадно рве.
Йому лишень всього тринадцять,не знав ще хлопчик і життя.
та шепче тихо серед ночі: Врятуй! Матусенько моя.
І сльози капають на груди, і криком рветься жах з душі:
Врятуйте сина! Боже! Люди! І все пливе немов в імлі.
На ранок сонечко в палату принесло лагідне тепло.
Дитя всміхнулося з просоння, цілую хлопця у чоло.
Та руки сколоті до крові, волоссячка, як не було.
Врятуйте сина! Добрі люди! Бо в світі є іще добро.
Молитва мамина,всесильна. У ній є віра і любов.
Я впевнена, ти будеш жити. Прошу за сина, знов і знов.

автор Кухарчук Ірина (тітка Максима)

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 29 апр 2016 12:39 
Эксперт
Эксперт

Акція «Максе живи!» - завершена, а гроші підраховані
Вчора під час благодійної акції «Максе живи!» було зібрано майже 170 тис. грн. та 84 американських доларів – це прямий виторг сьогоднішнього ярмарку.
За словам заступника міського голови рівного Галини Кульчинської, усі кошти було пораховано в присутності батьків школярів, дітей та рідної тітки Максима. Гроші вже передані мамі Макса, який потребує оперативного втручання з трансплантації кісткового мозку.
Крім того, для пожертв були спеціальні скриньки, де охочі та небайдужі рівняни могли безпосередньо долучитись до збору коштів на операцію Максима Гаврилюка.
Не підвела і погода, яка безумовно сприяла проведенню акції.

https://www.youtube.com/watch?v=OoruzgG ... e=youtu.be

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 29 апр 2016 12:40 
Эксперт
Эксперт

МАКСИМ НАХОДИТСЯ СЕЙЧАС В ПОЛЬШЕ.

НОВИНИ ВІД МАМИ 27.04.16:
Доброго всім дня! Сьогодні третій день лікування Максима. День розпочався,як і всі попередні – з забору аналізів з вени.Добре,що їх роблять прямо в палаті.О 07:00 зібрали,а о 12:00 вже мали результати!Лікар сказав,що більш менш,але тромбоцити впали (70),тому приписали пігулки, підтримуючі препарати та вітаміни. Результати пункції МРД 0.08(ракові клітини в кістковому мозку присутні). Пан Роберт (наш лікуючий лікар) Максимчика послухав,запевнив що все МАЙЖЕ в межах норми. Можливо він мене підбодрює та заспокоює,бо моє хвилювання не помітити важко).Сказав,що ще потрібно буде замітини підключичний катетор,бо наш вже забився (затромбувались вени) та ускладнює подальше наше лікування. Його вшиватимуть на нозі. Болі в ногах не дають Максиму ходити,тим більше на далеку відстань і по сходах,тому на УЗД возила його на візку. Максимко зараз дратівливим став,каже мені: - мене все бісить!Постійно повторює: -скоріш би все скінчилось!((. Розумію його, але зарадити нічим не можу.То так важко стримувати сльози, зжимати увесь той біль у грудях…Не доведи Господь нікому!!! Тут нас оточують хороші люди, привітний персонал. Я дуже вдячна всім,хто допоміг нам потрапити в цю клініку,що дали нам шанс лікуватись в Європі! Найновіша апаратура дає мені надію,що мій хлопчик зможе пройти ці два блоки ХТ легше,ніж попередні. Сюди їдуть звідусіль! Хочу попросити вас,щоб не лишали нас, а допомогли дійти нам до кінця!До повного одужання! Моліться разом зімною – тоді молитва сильніша!Нам сумно за Україною та рідними…

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 29 апр 2016 12:42 
Эксперт
Эксперт

СКАЗКА О БОРЬБЕ ОТВАЖНОГО ПРИНЦА МАКСА С ПОДЛЫМ РАКальдом.

ПРОЛОГ.
Любая Сказка жизни начинается с Любви и Чуда рождения в любви. Если сумеете удержаться на высокой ноте Любви - сказка никогда не кончится. А дети, рожденные по большой сказочной Любви, будут красивы, привлекательны и удачливы в жизни.

Глава 1.

Так, в некотором царстве, в Ровно-государстве, жили-были Царь Алексий и Царица Лесинда. Жили они дружно, правили справедливо, народ не обижали, с соседними царствами не воевали. В ночь, на новую луну, родился в царской семье мальчик, и назвали его Максом. Воспитывали Принца добрым, смелым и полным отваги, чтобы быть достойным Царем после своего отца.
Но однажды пришла беда в Ровно-государство. Подлый колдун РАКальд, который жил в прилежащем к царству лесу, услыхал про счастье Царя и Царицы. Стал он от зависти козни разные строить – то Ссору подошлет, то Раздор, то Злыдни, то Нужду. Но ничего не получалось у него – и по-прежнему Царь и Царица правили в дружбе и благополучии. Тогда коварный РАКальд решил через Принца к семье подобраться.
Как-то раз, на рыцарском турнире, Принц Макс в поединке одержал победу над младшим братом колдуна РАКальда – Лейкозом, который прослыл в тех краях непобедимым, и досаждал народу. Обрадовались Царь с Царицей и закатили пир на весь мир. Много гостей пришло на праздник, принца да счастливых родителей поздравить. Прослышал про это и злой РАКальд. И подослал он тогда другого своего младшего брата - Рецидива, чтобы явился тот на пир и навредил царской семье. А Рецидив был еще сильнее и безжалостнее самого Лейкоза. Дал РАКальд ему страшную силу, чтобы забрать у Принца Макса самое дорогое – Здоровье. Пробрался Рецидив в замок без приглашения и в чужом облачении. Никто не узнал его, не заметила и стража врага. В самый разгар праздника и всеобщей веселой суматохи, Рецидив подобрался поближе к Принцу и сумел использовать страшную силу, данную ему РАКальдом. Он забрал Здоровье Принца со словами: «ТЫ СМОЖЕШЬ ЗАБРАТЬ ТО, ЧТО Я У ТЕБЯ УКРАЛ, КОГДА ПОБЕДИШЬ МЕНЯ. НО ТЫ СМОЖЕШЬ ЭТО СДЕЛАТЬ ТОЛЬКО ТОГДА, КОГДА ОБЪЕДИНИШЬ ВСЕХ ЛЮДЕЙ, ЖИВУЩИХ НА ЗЕМЛЕ’. И исчез...
Долго плакали Царь и Царица, ведь найти Рецидива было нелегко – густой и непроходимый был тот лес, где он обитал. Да и объединить всех людей непросто. Ведь каждый из людей, хоть и был добрым и отзывчивым, жил своей жизнью. Собрался Принц Макс в дорогу, получил наставления родителей и отправился в долгий путь…

Глава 2.

Принц Макс, покинувший свои родные стены некоторого царства, Ровно-государства, подошел к непроходимому лесу. Это была обитель злого волшебника РАКальда и его младших братьев, Лейкоза, и Рецидива. Еще один метр – и он окажется в густой чаще. Но другого пути, как идти в неизвестность, у Макса не было. Принц сделал шаг вперед и замер, прислушиваясь. За пределами леса был ясный весенний день, слышны были трели птиц и шорох маленьких зверьков в высокой траве. Но, перешагнув черту, через которую уже начинался лес, Принц не услышал ничего, кроме зловещей тишины. Он и не подозревал, что тишину можно услышать. Она давила на уши, и Принц готов был закричать, лишь бы это ощущение прошло, но не решился… Еще шаг, и вокруг него сомкнулась тьма. Куда же делись теплые солнечные лучи, которые ласково гладили его по щекам? Они просто не могли пробиться сквозь чащу, да и опасались, что РАКальд украдет и у них самое дорогое, что они имели – их тепло и живительную силу. И тогда они не смогут больше согревать все вокруг, и только что распустившиеся почки увянут, молодые птенцы в своих гнездах замерзнут насмерть, и все живое вокруг замрет и перестанет существовать. Не могли ничем помочь солнечные лучи Принцу в темном лесу.

И пошел он один в густой мгле вперед, надеясь на то, что она не поглотит его сознание. Долго брел Макс в темноте, пытаясь найти тропинку или дорожку, которая могла привести его хоть куда-нибудь. Но ничего не было вокруг, кроме низкого плотного тумана, мешавшего что-либо разглядеть впереди. Мальчик потерял счет времени, невероятно устал, хоть и был молод и дерзок. Кража Рецидивом его Здоровья дала о себе знать. И последствия проявились очень скоро - где же юношеский задор и пыл, куда же делись жизнерадостность, бодрость, оптимизм? Все эти качества могли бы помочь Принцу в его тяжелой задаче. Но в ту минуту над ним одержали верх уныние, безотрадность и тоска. Макс вспомнил родной дом, мать и отца, друзей и подруг, и не смог справиться с нахлынувшими чувствами. Он закрыл лицо руками и разрыдался от отчаяния. Как же я смогу объединить всех людей, живущих на земле, если я не могу даже предположить, где их искать в этом беспроглядном лесу???
ПРОДОЛЖЕНИЕ СЛЕДУЕТ…

ИзображениеИзображение

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 06 июн 2016 10:40 
Эксперт
Эксперт

Цитата:
Можливо, хтось не знає: але якщо вам, чи вашій дитині потрібно лікування за кордоном, і в Україні це лікування отримати неможливо, то існує окремий бюджет на оплату такого лікування від держави (206 млн цього року, зараз залишилось близько 48 млн) і спеціальна комісія МОЗ, яка є розпорядником коштів. Все ніби гарно, але щось не працює. В четвер в Одесі померла дівчинка, яка була під номером один в черзі на оплату. Кошти були. Клініка готова була прийняти її по листу МОЗ. Комісія засідала 19.05 і 25.05 . Переліт спецбортом в клініку займає 11 годин. Все ніби було, а дитина померла.
Чому так ??? - це питання турбує усіх !
І цього разу ми не готові просто приняти цей факт і промовчати, бо крім цієї дівчинки є ще мінімум 15 інших дівчаток і хлопчиків, які зараз опинилися в такій же ситуації. Для трьох з них час іде на дні і години!!
А МОЗ мовчить...
А МОЗ займається невідомо чим і футболить родичів пацієнтів.
На останню комісію по виділенню коштів за кордон громадські організації були недопущені взагалі, і що там відбувалося та які рішення були прийняті - нам невідомо.
Далі так не буде !!!
Ось список пацієнтів дітей, які є в черзі МОЗ на оплату і по яких досі нема ні листів підтверджень, ні проплат (ми маєм письмовий дозвіл на поширення цієї інформації від усіх цих родин).
Ми хочемо бачити прозорий регламент роботи комісії, і терміни - в які здійснюється кожна ітерація.
Ми хочемо бачити прозору чергу і прозорі виписані критерії, як це все працює і хто конкретно відповідальний за кожну позицію- прийняття документів, повідомлення про засідання, повідомлення про результат засідання, видачу листів про те що людина є в черзі і коли буде зроблена оплата. Прізвища, посади, контакти. Має бути персональна відповідальність і контроль громадськості що до недопущення подібних ситуацій.
І так буде, хочете ви цього чи ні !

Максим там навіть не в першій трійці на оплату .Та дівчинка що померла була першою так і не дочекавшись померла

https://www.youtube.com/watch?v=cJ0ubUWNxl0

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 06 июн 2016 10:48 
Эксперт
Эксперт

Беда пришла в дом Гаврилюков снова. Мама (Гаврилюк Леся), только успела поверить в чудо, что ее ребенок здоров и будет жить. Три года ремиссии. 23 ноября 2015 года был сделан контрольный анализ крови, который вызвал нехорошие подозрения у врачей и сразу же была проведена пункция. В анализе были выявлены бласты. Рецидив ! 24 ноября была взята пункция из 4 точек и материал был отправлен в Киев. Поздно вечером, 24 ноября из Киева в телефонном режиме прозвучал диагноз, словно выстрел в сердце – у Максима рецидив (острый лимфобластный лейкоз). РАК КРОВИ! Денег на лечение единственного сыночка Максима у этой семьи нет. Все недвижимое имущество семьи – это комната в общежитии. В интернете есть информация о Гаврилюке Максиме.

С 27 ноября Максим зашел на первый блок химиотерапии. Кто следил за первой темой http://sovet.kidstaff.com.ua/question-1245966 , очень хорошо помнит сколько пришлось пережить Максиму и маме (Лесе), пока главный гематолог дал разрешение на трансплантацию (ТКМ), сколько было обещаний после каждого блока химии ,что ребенка заберут на лечение в Охмадет в Киев. Никто мальчика не забирал в Киев и ребенок продолжал проходить лечение в Ровно. Спасибо всем девочкам Кидстаффа, благодаря Вам были открыты группы помощи: Вк, ФБ, ОК, Viber, которые помогли распространить информацию о Максиме. Были собраны деньги, которые дали возможность продолжить лечение в Польше.
На сегодняшний день Максим находится на лечении в Польше (г.Быгдощ), идут поиски донора и все, казалось бы, сложилось хорошо…НО… Максим стоит на очереди на оплату ТКМ в МОЗ, они должны были бы оплатить трансплантацию. Заседание комиссии прошло 19 мая 2016 года и по Максиму решение не приняли. ДЕНЕГ НЕТ и когда будут неизвестно, возможно в конце года !!! Времени ждать до конца года у этого ребенка нету! Его просто не станет. Выхода нет- Максим снова заступил на 7 блок высокодозированной химии.
Надеяться на помощь от государства и МОЗ, после последних новостей, было бы глупо. Поэтому, девочки, снова обращаемся к Вам за помощью. Давайте вместе СПАСЕМ МАКСИМА!!!

Карта ПриватБанк гривня 4731 2171 1416 1019 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта ПриватБанку долар 4731 2171 1244 4458 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта ПриватБанк євро 5168 7420 2262 5960 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта Ощадбанк 5167 4900 4673 4464 Гаврилюк Леся Миколаївна
Billing address of the bank: PrivatBank, 50, Naberezhnaya Pobedy str., Dnepropetrovsk, Ukraine, 49094.
в доларах США (USD):
ACCOUNT: 4731217112444458
INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080
IBAN: UA303052990004731217112444458
в євро (EUR):
ACCOUNT: 5168742022625960
INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany SWIFT CODE: COBADEFF CORRESPONDENT ACCOUNT: 400886700401
IBAN: UA983052990005168742022625960
в рублях (RUB):
ACCOUNT: 5168742024021382
BANK OF BENEFICIARY: ПАО КБ «ПРИВАТБАНК», ДНЕПРОПЕТРОВСК, УКРАИНА
INTERMEDIARY BANK: PRIVATBANK AS Riga, Latvia
CORRESPONDENT ACCOUNT: LV38PRTT0163000002500
SWIFT-КОД БАНКА-ПОСРЕДНИКА: TJSCRUMM
БИК БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: 044525388
ИНН: 7709129705
КПП: 775001001
БАНК-ПОСРЕДНИК: ПАО «Транскапиталбанк», Москва, Россия
НОМЕР СЧЕТА БАНКА-ПОСРЕДНИКА В ГУ БАНКА РОССИИ ПО ЦФО: 30101810800000000388
SWIFT-КОД БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: PRTTLV22
СЧЕТ БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА В БАНКЕ-ПОСРЕДНИКЕ: 30111810500000000041

Диагноз: «Острый лимфобластний лейкоз» (Рак крови). РЕЦИДИВ!
Группы помощи:
ВК http://vk.com/maksMustLive
ФБ https://www.facebook.com/groups/maksMustLive/
ОК http://ok.ru/group/52995084189871

Вернуться наверх

Новое сообщениеДобавлено: 18 июл 2016 14:39 
Эксперт
Эксперт

Цитата:
Дорогі наші, найкращі, найщиріші ми маємо для Вас новини - 17.07.
З душі рветься подячне слово,
Від нас за порятунок сина.
В ваших молитвах і підтримці,
Таки була пророча сила.
Нами багато пережито,
Та Бог і люди з нами є.
Сьогодні тяжко, та невдовзі,
Одужає дитя моє.
Закриваємо наш збір, Максимку зроблена операція!!! Коштів, які були зібрані, не вистачало, але завдяки нашим друзям в Польщі, нам все таки вдалось профінансувати цю процедуру. Очевидно, що післяопераційний період теж вимагатиме великих фінансових затрат, але ми будемо старатись все пройти і економити, щоб дитина була здорова та мала належне медичне обслуговування !!! Стан нашого хлопчика бажає бути кращим, просимо молитись за одужання нашої дитини.Тепер його життя залежить від Божої милості. Перед усіма Вами стаю на коліна і дякую до глибини душі, за кожну гривню, добре слово, за створення груп у соціальних мережах і інших сайтах, за календарики, аукціони, репости, ролики, скриньки, благодійні акції, моральну підтримку, замітки у газетах, сюжети на телебаченні, оголошення на радіо та в маршрутках. За те, що наше дитя тут, в Польщі і живе. Зоряна та Григорій - Ви, особливі. Пророблена велика робота Вами, дорогі наші благодійники, ми вдячні всім і кожному. Хай береже Господь Ваші родини. Плачу, молюсь і дякую. З повагою, ваші безмежно вдячні Максимко та Леся Гаврилюки!!! Ми періодично будемо писати новини про нашого хлопчика в групах і нам приємні будуть ваші слова підтримки. Ще раз дякуємо, доземний всім уклін. Повідомляємо - збір коштів закритий. Просимо молитись за здоров'я Максима.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Помогите спасти Гаврилюка Максима - ОЛЛ, рецидив-Сбор за
Новое сообщениеДобавлено: 18 июл 2016 14:44 
Эксперт
Эксперт

https://www.facebook.com/groups/maksMus ... 933619878/

Цитата:
Це дуже несподівана новина для всіх. Слава Богу,що все так склалося,що знайшлися добрі та чуйні люди,які допомогли дитині. Нажаль ,це не наша держава допомогла....Хай Бог дасть здоровья всім,хто не відвернувся від дитини,хто дійсно допомогав ,хто молився,співчував,але вірив. Думаю,що і зараз знайдуться люди,які будуть допомогати рідним хлопчика,бо попереду ще велики витрати .МОЛИМОСЬ, ЩОБ МАКСИК ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ ЗДОРОВИЙ!!!

Цитата:
Всі люди, які щиро допомагали і не вимагали постійної подяки та приниження від нещасної мами, не вимагали терміново звітувати за кожну копійку, всі, які дали навіть мінімальні кошти, хоч самі не мають, всі діти і іх батьки, які робили збірки і концерти - це люди неймовірні! Це наша справжня і добра Украіна! Я часом думаю, яка доля нещасна нашої країни, але переконана, що з такими людьми і з такими дітьми все ще попереду ! Украіна розцвіте і виздоровіє, так само, як я бажаю виздоровіти нашому маленькому але такому неймовірно!!! мужньому хлопчику!

Цитата:
Слава Богу! Максимко ТРИМАЙСЯ ти неймовірний! Вітаю з новою єрою, новим початком нового, успішного життя, яке тебе чекає попереду. Нових тобі успіхів та звершень твоїх мрій !

Цитата:
Эта новость чудесна! Мы все ждали чуда! И оно произошло! Мой маленький сын меня спрашивал недавно, существуют ли в мире чудеса. И я ответила, что да, существуют. И что они создаются руками людей. И сжимается сердце от того, что я не солгала - это правда. Чудеса бывают!!!

Цитата:
Читаю і стримую сльози від щастя!!!! Яке щастя що на вашій дорозі зустрілись такі люди! Дай Бог здоров,я Максиму! З нетерпінням чекатиму новин про одужання і щасливе закінчення казки про принца який поборов підступну хворобу! Цілую вас і обіймаю!

Цитата:
Самая лучшая новость за последнее время! Максимушка,здоровья тебе!

Цитата:
ми дуже раді!!!!! Максиму від нас великий привіт і обійми))))

Цитата:
З Богом!Все буде добре!Ви великі молодці!!!!Максимку привітик ,хай швидко одужує ,Він справді сильний хлопчик !!!!

Цитата:
Стiльки тому Максимковi випало... Хай це дитя тепер буде найщасливiшим!!!!

Вернуться наверх

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 62 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Текущее время: 21 окт 2019 13:21